کتاب عشق ویرانگر

کتاب عشق ویرانگر
دانلود رایگان pdf کتاب عشق ویرانگر

کتاب عشق ویرانگر از براد جانسون و کلی موری

کتاب عشق ویرانگر نوشته براد جانسون می باشد که در قالب پی دی اف و با زبان فارسی این کتاب روانشناسی شخصیتی را میتوانید دریافت نمایید.

کتاب عشق ویرانگر افراد دچار ویژگی های پر رنگ و اختلالات شخصیت را از اجتماع کنار نمی گذارد: بلکه بر آن پای فشاری دارد که اینان درصد چشمگیری از اجتماع آدمیان را تشکیل می دهند.

اما در عین حال کتاب بر این پرسش نیز همواره استوار و پایدار می ماند که چرا خواننده می باید از فرو افتادن در گرداب چنین کشش ها و پیوندهای سراسر پر چالش و کشمکش ایمن بماند و یا به چنین عشق ورزی های بیمارگونه ای پایان بخشد.

 

غالبا داستان این گونه آغاز می شود که : شما با فردی جذاب و فریبنده و دوست داشتنی ملاقات می کنید و در همان برخورد اول سخت شیفته و عاشق او می شوید. آن گاه پس از مدتی متوجه عادات و رفتار غیر معمول او می گردید و در نهایت مشکلات شدید شخصیتی او خود را به نمایش می گذارد.

 

کتاب «عشق ویرانگر» به شما کمک خواهد کرد که از وقوع چنین مصیبتی در زندگی جلوگیری کنید و یا اگر اکنون درگیر چنین رابطه ای هستید برخورد مؤثری با آن داشته باشید.

 

شما از این کتاب به راهبردهایی برای تشخیص فرد دارای اختلال شخصیت و اجتناب از رابطه با او دست خواهید یافت.تصمیمات کارآمدی خواهید گرفت و رابطه ی عشقی سالمی را تجربه خواهید کرد.برای تجربه ی یک رابطه ی عاشقانه و سالم از همین کتاب شروع کنید. می توانید کتابهای موجود در بخش عشق و دوست داشتن را نیز مطالعه نمایید.

 

هر فردی که خواهان داشتن رابطه ی سالمی است بایستی کتاب «عشق ویرانگر» را بخواند و هر درمانگری باید این کتاب را در کتابخانه شخصی خود داشته باشد کتابی کاملا علمی و در عین حال ساده و قابل فهم.

 

کتاب عشق ویرانگر کتابی بسیار با ارزش برای افرادی که در رابطه عشقی با افراد دارای اختلال شخصیت قرار دارند.

 

کتاب عشق ویرانگر نوشته براد جانسون می باشد که در قالب پی دی اف و با زبان فارسی این کتاب شخصیت شناسی را میتوانید دریافت نمایید.

 

کتاب عشق ویرانگر افراد دچار ویژگی های پر رنگ و اختلالات شخصیت را از اجتماع کنار نمی گذارد: بلکه بر آن پای فشاری دارد که اینان درصد چشمگیری از اجتماع آدمیان را تشکیل می دهند. پیشنهاد می کنیم کتابهای موجود در بخش آسیب های روانی را نیز مطالعه نمایید.

 

نویسنده: براد جانسون

موضوع: روانشناسی

تعداد صفحات: ۳۱۳

 

لینک مستقیم دانلود رایگان فایل pdf با حجم ۵.۸ مگابایت

Block "256" not found