دکتر الهام آقائی
روانشناس بالینی و عضو هیئت علمی دانشگاه
درباره من
روان درمانی را از سال ۱۳۹۰ با رویکرد شناختی رفتاری و با آموزش والدین و روان درمانی اضطراب آغاز کردم. علاقه اصلی من در روان درمانی اختلالات اضطرابی، وسواس و دوقطبی است. رویکرد من در درمان،CBT،MBCT, ACT است.
به جز روان درمانی، حرفه اصلی من تدریس در گروه روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی است. در آنجا من درسهای بالینی مانند روان درمانی، گروه درمانی و…به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری تدریس می کنم. سایر فعالیت‌های من تالیف و ترجمه کتاب در زمینه های مختلف آسیب شناسی و روان درمانی است. عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ، انجمن های روانشناسی و روانشناسی بالینی ایران هستم.
حمیده ضیایی
کاردانی مددکاری خانواده و کارشناسی روانشناسی، مدیر داخلی کلینیک حال خوب
درباره من
مدیر داخلی کلینیک روانشناسی حال خوب و برنامه ریز و مسئول روابط عمومی طرح مغزیار هستم . از سال ۱۳۹۶ همکاری ام را با کلینیک حال خوب شروع کردم .

زهرا اژدرلو

کارشناسی مدیریت بازرگانی
درباره من
مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی دارم و مسئول روابط عمومی و هماهنگی های کلینیک روانشناسی حال خوب هستم .
فاطمه(فتانه) عامری
کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
درباره من
فعالیت روانشناسی و مشاوره را از سال ۹۲ در مرکز مشاوره اُفق شاهرود، در حوزه کودک و نوجوان و همچنین خانواده آغاز کردم. عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و عضو انجمن بین اللملیipa هستم.در سال ۹۳ پس از دریافت مجوز از اداره بهزیستی و آموزش و پرورش،  مهدکودک و پیش دبستان کودکان برتر را در شاهرود تاسیس کردم. در زمینه های اضطراب،اختلالات یادگیری،مهارت  فرزند پروری، آموزش خانواده فعالیت میکنم. علاقه من، برگزاری کارگاه آموزشی در حوزه کودک و در زمینه فرزندپروری و بازی درمانیست تجربیات کاری من عبارتند از: روانشناس و مسئول فنی شیرخوارگاه نورمبین شاهرود به مدت ۶ سال.
مدیرموسس کودکستان کودکان برتر شاهرود.
روانشناس مرکز بیماران اسکیزوفرن قائم شاهرود.
مدرس دوره های مهارت های زندگی. مدرس دوره های فرزندپروری.
الهام اروجی
کارشناسی ارشد مشاور خانواده.
درباره من
عضو انجمن روانشناسی و سازمان نظام و دارای پروانه فعالیت حرفه ای در این سازمان هستم. فعالیت خود را از سال ۹۶ در کلینیک پایش آفتاب آغاز کردم و به مدت ۳سال نیز روانشناس کودک در بیمارستان صارم بوده ام.
عمده فعالیت من در زمینه کودک و نوجوان و خانواده می باشد. ۴سال دوره آزمونگری و ارزیابی هوش و شخصیت و کار با کودک و نوجوان را در کنار استاد کامبیزکامکاری را گذرانده ام و آزمونگر طرح شهاب و سمپاد در سال۱۴۰۰ بوده ام.
همچنین مشاور تحصیلی و بالینی در مدارس سمپاد می باشم. رویکرد اصلی من در درمانCBT،طرحواره درمانی و ACT در زمینه مشکلات خلقی،اختلال اضطراب،OCD,ODD می باشد.
معین شریفیان
روان‌شناس بالینی و درمانگر پویشی
درباره من
من معین شریفیان، روان‌شناس بالینی و درمانگر پویشی، عضو سازمان نظام روانشناسی و دارای پروانه فعالیت حرفه ای از این سازمان هستم. فعالیت کلینیکال و آموزشی و درمانی رو از سال ١٣٩۵ از مرکز مشاوره دانشگاه علوم پزشکی و هسته مشاوره وزارت آموزش و پرورش شروع کرده و همزمان در کلینیک های روانشناسی به فعالیت های مذکور پرداخته ام.
رویکرد اصلی من در درمان، istdp یا روان درمانی روانپویشی فشرده و کوتاه مدت هست. درصورتی که این رویکرد رو تجربه کنید، با وجود تمام عمق و پیچیدگی ها، گذر از مسیر عشق رو در نتیجه درمان، لمس خواهید کرد.
این رویکرد برای ارتباطات عاطفی(قبل و بعد از ازدواج)، ارتباطات بین فردی و درون فردی مثل خودپنداره و عزت نفس و…، اختلالات خلقی مثل افسردگی و اضطراب، سوگ، وسواس و…همچنین جهت خودآگاهی و رشد و توسعه فردی و تسلط بر مهارت های زندگی مثل کنترل احساسات و ابراز هیجانات می‌تونه بسیار شگفت انگیز باشه.
دكتر غزل قشقايي
دکتری روانشناس باليني و زوج درمانگر
درباره من
دكتري روانشناسي باليني ام را در دانشگاه شاهد گذرانده و فارغ التحصيل كارشناسي ارشد روانشناسي از دانشگاه علامه طباطبايي ميباشم. فعاليتم را از سال ١٣٩٨ با رواندرماني فردي بزرگسالان اغاز كردم حيطه هاي كار تخصصي من در زمينه اختلالات اضطرابي ،افسردگي ،مسائل عاطفي و زوج درماني می‌باشد. رويكرد من در درمان شامل CBT,ACTو پويشي ميباشد ساير فعاليت هاي من مشاوره ي پيش از ازدواج ،مشاوره ي پيش از طلاق و مشاوره ي نوجوانان ميباشد .
عضو سازمان نظام روانشناسي و مشاوره هستم و پژوهش هاي متعددي در زمينه ي اضطراب و كمالگرايي انجام داده ام
دکتر پروین صائمین
روانشناس و عضو سازمان نظام روانشناسی ایران و انجمن فلسفه تربیتی ایران
درباره من
سابقه کار بیش از ۳۰ سال آموزش و گفتار آموزی و مشاوره در حوزه استثنایی بویژه کودکان ناشنوا و افراد فاقد گفتار را دارم. درمانگری را از سال ۱۳۹۲ با رویکرد شناختی رفتاری و با آموزش والدین کودکان استثنایی آغاز کردم.علاقه من،درمان کودکان، نوجوانان و جوانان و زوج هایی است که دارای اختلالات خلقی ، استرس و اختلالات شناختی و عدم درک درست شرایط بحران، اختلال در درک و ادارک مفاهیم ضمنی زندگی میباشد.رویکرد درمانی؛ شناختی رفتاری- واقعیت درمانی و اندیشه ورزی در زندگی است. دارای مدارک مختلف در حوزه های مختلف تربیتی مانند فلسفه تربیتی ، روانشناسی تربیتی، زبانشناسی شناختی و روانشناختی‌ شناختی از دانشگاه ها و مراکز معتبر علمی هستم. سایر فعالیت‌ها، تالیف و ترجمه کتاب و مقالات و شرکت در همایش های متعدد در زمینه های مختلف فلسفه تربیتی، ادارک و فلسفه ذهن، آسیب شناسی شناختی و زبانشناسی است.در حال حاضر پژوهشگر پسا دکترا در علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی در حوزه تاثیر آموزش معنی در افزایش درک مفاهیم دانش آموزان میباشم.
محمد حسن محمدی
کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی
درباره من
فعالیت روانشناسی و مشاوره را از سال 94 آغاز کردم و در زمینه نوجوان، خانواده، تحصیلی و استعداد یابی کار میکنم. عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و انجمن روانشناسی هستم. کارمند آموزش و پرورش با بیش از 15 سال فعالیت آموزشی و تربیتی هستم.
رویکرد مورد استفاده بنده در زمینه مشاوره و درمان act, eft است. در زمینه های استرس، یادگیری،مهارت های فرزند پروری، مشاوره تحصیلی تخصصی، انتخاب رشته، آموزش خانواده فعالیت میکنم.
تجربیات: مدرس آموزش خانواده
برگزار کننده همایش روش های نوین یادگیری
فعالیت در مراکز بهزیستی در زمینه تحصیلی و خانواده و طلاق مشاور تیزهوشان، کنکور
نجمه کی نژاد
روانشناس بالینی
درباره من
از سال 1393 وارد حوزه روانشناسی شدم و در مقطع کارشناسی و ارشد رتبه اول ورودی دانشگاه خود بودم. من در مقطع کارشناسی رشته روانشناسی بالینی دانشگاه شاهد و مقطع ارشد رشته روانشناسی بالینی خانواده دانشگاه شهید بهشتی تحصیل کردم و در حال حاضر دانشجوی دکترای روانشناسی سلامت هستم.
من در سال 1397 موفق شدم مدال طلای کشوری رشته روانشناسی را به دست آورم و رتبه اول المپیاد روانشناسی را کسب کنم. از سال 1397 تحت نظارت اساتید دانشگاه شهید بهشتی فعالیت حرفه ای خودم را شروع کردم و در حال حاضر در زمینه درمان اختلالات فردی،زوج درمانی، مشاوره پیش از ازدواج و طلاق ، درمان اختلالات جنسی مشغول به فعالیت هستم. من ازسال1398 تا کنون عضو انجمن روانشناسی بالینی ایران و سازمان نظام روانشناسی هستم و تاکنون به بیش از صدها نفر برای بهبود شرایط زندگی شان کمک کرده ام.
معصومه مقبلی
روانشناس بالینی
درباره من
روان‌درمانی را از سال ۹۷با رویکرد شناختی رفتاری و رفتاردرمانی مبتنی بر پذیرش و تعهد در حوزه اختلالات اضطرابی و سایکوسوماتیک شروع کردم.
هم اکنون حوزه مورد علاقه من رشد فردی و فعالیت در حوزه طرحواره درمانی است. به جز روان‌درمانی در حال حاضر به صورت پاره وقت در حوزه منابع انسانی یک هلدینگ مشغول به کار هستم. مهارتهای من در زمینه روانشناسی شامل روان‌درمانی بر اساس رویکردهای CBT, ACT,و طرحواره درمانی همچنین تدریس کارگاه های مرتبط ، مسلط بر تحلیل آزمون های روانشناختی نئو، طرحواره ناسازگارانه یانگ، کتل، MMPI, MCmI و … است.
سارا رضائی
کارشناس ارشد توانبخشی شناختی، کاندیدای دکتری علوم اعصاب شناختی از دانشگاه شهید بهشتی تهران
درباره من
هم اكنون کاندیدای دکتری علوم اعصاب شناختی در همان دانشگاه می باشم. عمده فعالیت بالینی من، با اهداف بررسی و ارزیابی و تشخیص نقایص و مشکلات شناختی اعم از توجه و تمرکز، حافظه، کارکردهای شناختی و اجرایی مانند انعطاف پذیری شناختی، کنترل مهاری و تکانشگری و ادراک و شناخت در تمامی رده های سنی کودکان، نوجوانان، بزرگسالان و سالمندان می باشد. همچنین من به صورت تخصصی در حوزه ارزیابی و تشخیص و درمان اختلالات رایج رشدی در کودکان مانند اختلال طیف اتیسم و همچنین بیش فعالی با محوریت شناخت و رویکرد توانبخشی شناختی و علوم اعصاب شناختی مشغول فعالیت هستم لازم بذکر است رویکرد درمانی من با الهام از علم نوین نوروساینس و امواج و فرکانس های مغزی می باشد که بسیاری اختلالات شناختی متاثر از نامنظمی های فرکانس های مغز می باشد. من در حوزه نوروتراپی مانند نوروفیدبک کلاسیک و ILF ( مدرن ترین شیوه نوروفیدبک) به صورت تخصصی کار می کنم و همچنین ثبت و تفسیر فرکانس های مغزی (EEG, qEEG) و بررسی آنها جهت اقدامات درمانی شناختی با رویکرد نوروساینس از دیگر فعالیت های اینجانب است.
سعیده سلیمانی
مشاور و درمانگر حوزه خانواده ، زوجین، پیش از ازدواج و طلاق
درباره من
مشاور و درمانگر حوزه خانواده ، زوجین.پیش از ازدواج و طلاق. از سال ۱۳۷۹ وارد حوزه روانشناسی شدم و در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمایی و مشاوره خانواده تحصیل کردم. عضو نظام روانشناسی و مشاوره و انجمن روانشناسان ایران و انجمن روانشناسی خانواده می‌باشم. در سال ۱۳۸۳ به عنوان مشاور مدارس فروغ علم و احسان مشغول به کار شدم. در سال ۱۳۹۰ آموزشگاه نخبگان فردا را تاسیس کردم. دوره های تخصصی درمانهای Actرا زیر نظر انجمن روانشناسی تربیتی ایران گذرانده ام. ۱۸۳ساعت کارگاه های تخصصی خانواده و پیش از ازدواج و زوجین را زیر نظر بهزیستی گذرانده ام. در سال ۱۳۹۷ دوره های تخصصی مداخله درمانی زوجین ، نوازش درمانی، کارگاه های طلاق دادسرا و بهزیستی و روان پویشی را به صورت تخصصی گذرانده ام و از همان سال رسما وارد حیطه ی زوج درمانی، مشاوره پیش از ازدواج و طلاق شده ام . همچنین مولف کتاب هفت راز خوشبختی ( در حیطه زوجین) و کتاب هوش هیجانی و اعتیاد در نوجوانان و ترجمه کتاب خداحافظی از نگرانی , افسردگی, اضطراب و ترس می‌باشم.
مطهره عمادی
دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مشاوره و راهنمایی از دانشگاه آزاد تهران شمال
درباره من

از سال ۱۳۶۷ بعنوان نیروی رسمی آموزش و پرورش با سابقه سی سال کار در این سازمان اشتغال به خدمت داشته ،که ابتدا به عنوان مشاور مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی راهنمایی و دبیرستان فعالیت داشته و سالهای پایانی را در هسته مشاوره اداره آموزش و پرورش به عنوان کارشناس مشاوره اشتغال داشتم و پس از آن با گذراندن دوره های آموزشی از طریق سازمان بهزیستی در حوزه مشاوره طلاق به ادامه فعالیت مشاوره ای علاوه بر حوزه های مشاوره فردی اعم از اختلالات اضطرابی و افسردگی ، در حیطه مشاوره طلاق و زوج درمانی به فعالیت رسمی اشتغال دارم تاکنون مشغول به فعالیت در این حوزه می باشم.ضمنا علاوه بر مباحث یادشده فوق بشدت به موضوع بازسازی و ترمیم فردی پس از طلاق به دلیل کاهش آسیب چه بصورت فردی یا اجتماعی جهت توانمند سازی همسران و علی الخصوص درمورد فرزندان باورمند بوده و در این راستا هم آمادگی های لازم برای برگزاری کارگاههای آموزشی را دارم.

نصرت اسکندری اصل
کارشناسی ارشد روانشناسی
درباره من
آغاز فعالیت من در روانشناسی با مطالعه و شناخت اختلالات شخصیت آغاز شد. در ادامه به دلیل علاقمندی به رشد فردی به تحقیق و مطالعه در زمینه تقویت و بهبود مغز پرداختم و در حوزه توجه، تمرکز، حافظه، تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی پرداختم و موفق به چاپ مقاله در این زمینه و کسب گواهی تأیید از مرکز پژوهشی علوم اعصاب شناختی رفتار دانشگاه شهید بهشتی شدم. لذا از سال ۹۹ فعالیت درمانی خود را در زمینه بهبود توانمندیهای مغز و در حوزه بیش‌فعالی با تمرکز بر درمانهای غیر دارویی آغاز نمودم. همچنین مشاور تحصیلی هستم و در زمینه موضوعات مرتبط با تحصیل و بهبود مشکلات تحصیلی و برنامه‌ریزی تحصیلی نیز فعالیت دارم.
نیکتا نیازی
نيكتا نيازي
 كارشناس ارشد روان شناسي باليني 
درباره من
من نيكتا نيازي هستم كارشناس ارشد روان شناسي باليني زوج درمانگر EFT مشاور طلاق مشاور پيش از ازدواج روان درمانگر فردي بزرگسال ( اختلالات اضطرابي ، افسردگي و سوگ ) داراي مدرك اكسترنشيپ و كوراسكيلز زوج درماني هيجان مدار از آيسفت كانادا عضو انجمن آيسفت كانادا ( مركز بين المللي تعالي درمان هيجان مدار ) عضو انجمن سايرفت ( جامعه درمان هيجان مدار جنوب ايران )
زهرا منوچهری
کارشناس مشاوره خانواده و کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی
درباره من
زهرا منوچهری هستم، کارشناس مشاوره خانواده و کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی و فعالیت خود را از سال 1390 در مرکز نوید سلامت ومرکز مشاوره دانشگاه و در مدارس مناطق 8و4تهران آغاز کردم. دارای عضویت سازمان نظام روانشناسی تربیتی .درسال 1385مدیر وموسس مهدکودک وپیش دبستانی را تاسال 1387داشتم. سال1387محقق درمرکز بهزیستی نواب و نویسنده با سه عنوان کتاب در زمینه تربیت وتحصیل کودک ونوجوان فعالیت داشتم./نکته هاو روشهای مفید تربیتی ، پرورش فرزندان نابغه وخلاق،مشکلات تحصیلی و راه حل آنها/ عمده فعالیت در زمینه مشاوره رفتاری تربیتی تحصیلی در حیطه یادگیری،برنامه ریزی،انتخاب رشته،عزت نفس،اضطراب,اهمالکاری،بیش فعالی،تمرکز وهوش….. برگزار کننده جلسات آموزش خانواده ومدرس مهارت زندگی در مدارس و مکانهای فرهنگی
خانم افتخاری نیا
کارشناسی حقوق و دانشجوی ارشد رشته حقوق
درباره من
من زهرا افتخاری نیا. دارای مدرک کارشناسی حقوق و دانشجوی ارشد رشته حقوق، گرایش حقوق پزشکی در دانشگاه علم و فرهنگ هستم. همچنین کارآموز وکالت در حوزه قضایی شهر تهران هستم و علاوه بر همکاری با کلینیک حال خوب با دو کلینیک دیگر در زمینه پزشکی-زیبایی و تعدادی از دفاتر و موسسات حقوقی و مجموعه انتشارات در زمینه وکالت و مشاوره حقوقی همکاری دارم. علاوه بر این کارشناس آموزش در اداره حقوق عامه مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه هستم و در زمینه آموزش عامه مسائل حقوقی به مردم در اماکن عمومی و همچنین آموزش به دانش آموزان دبیرستانی و دادن یک سری آگاهی ها برای اینکه در دام سوء استفاده گران نیفتند فعالیت دارم.